Specjalista ds. Prawnych - rekrutacja online

HRK S.A.

Świnoujście, zachodniopomorskie

HRK S.A.
Specjalista ds. PrawnychMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • Pomoc prawna przy realizacji projektu budowlanego w tym: przygotowywanie umów, aneksów i porozumień na usługi budowlane i dostawy materiałów,
  • negocjowanie umów z podwykonawcami, zamawiającym i innymi podmiotami,
  • archiwizacja dokumentów oraz obsługa zasobów archiwum,
  • rejestracja dokumentacji,
  • koordynowanie spraw administracyjno-organizacyjnych.

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w obszarze w obszarze windykacji oraz tworzenia umów,
  • doświadczenie przy obsłudze prawnej projektów infrastrukturalnych,
  • wykształcenie wyższe prawnicze,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • zaangażowanie i proaktywne podejście,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację,

Oferujemy:

  • pracę przy prestiżowym projekcie infrastrukturalnym,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • służbowe mieszkanie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.