Specjalista ds. PR i komunikacji

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Poszerzanie zasięgu mediów w Polsce i za granicą,
  • Zarządzanie oraz wzmacnianie reputacji firmy w Polsce i za granicą,
  • Relizacja planów medialnych promujących firmę w mediach docelowych,
  • Udzielanie terminowych odpowiedzi na zapytania ze strony mediów i interesariuszy,
  • Utrzymywanie właściwych relacji z kluczowymi dziennikarzami,
  • Zapewnianie odprawy medialnej rzecznikom firmy oraz pomoc zespołowi zarządzającemu w ich PR,
  • Współpraca z agencjami PR w całej Europie,
  • Wsparcie w działaniach z zakresu spraw publicznych.

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w międzynarodowych organizacjach - z branży finansowej, bankowej lub spółce notowanej na giełdzie,
  • Doświadczenie w agencjach publicznych lub instytucjach rządowych - mile widziane,
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w pracy z agencjami PR i medialnymi w Polsce i za granicą,
  • Szeroka wiedza na temat trendów w zakresie komunikacji i spraw publicznych,
  • Wiedza na temat branży usług finansowych i rynku globalnego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, planowanie strategiczne, negocjacje i zarządzanie projektami,
  • Umiejętności prezentacyjne, opowiadania historii o jasnej i wciągającej narracji,
  • Znajomość MS Office (Power Point, Excel, Word).

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport,
  • Praca w środowisku międzynarodowym,
  • Dobra atmosfera pracy,
  • Wiele możliwości rozwoju i poszerzania swoich umiejętności.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.