SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW NA FINANSOWANIE BADAŃ NAUKOWYCH (NR 3543)

UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO-PRZYRODNICZY IM. JANA I JĘDRZEJA ŚNIADECKICH W BYDGOSZCZY

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/3543

Obowiązki:

Zakres zadań:
a) prowadzenie bieżącej analizy możliwości pozyskiwania środków finansowania badań naukowych w szczególności przez Narodowe Centrum Nauki, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju,
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Program Rozwoju Obszarów Wiejskich i innych.
b) rozpowszechnianie wśród pracowników uczelni należących do grupy uprawnionych wnioskodawców informacji o bieżących konkursach i prowadzonych naborach wniosków.
c) pomoc konsultacyjna zespołom projektowym w sporządzaniu wniosków:
- konsultacje indywidualne z wnioskodawcą,
- doradztwo w tworzeniu założeń projektu,
- weryfikacja formalna poprawności przygotowania wniosku,
- przygotowanie wybranych załączników do dokumentacji projektowej,
d) obsługa merytoryczna, formalna i ekonomiczna projektów badawczych realizowanych ze środków Narodowego Centrum Nauki, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
e) prowadzenie rejestru wniosków i umów dot. prac naukowo-badawczych,
f) aktualizacja danych na stronie www uczelni w zakresie działalności działu,
g) przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby Uczelni z zakresu realizowanych zadań,
h) przyjmowanie, ewidencjonowanie, przechowywanie, tworzenie oraz archiwizacja dokumentów dot. realizowanych zadań zgodnie z obowiązującymi przepisami,
i) zastępstwo pracownika Biura Obsługi Badań podczas jego nieobecności w zakresie obsługi bieżących spraw,
j) wykonywanie innych poleceń przełożonego nie wymienionych w zakresie czynności, a wchodzących w zakres pracy działu.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • obsługa komputera MS OFFICE

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • Kandydat winien spełniać następujące warunki: a) wykształcenie wyższe, b) praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel i MS Word), c) znajomość obsługi komputera, skanera, drukarki, xero, d) umiejętność pracy w zespole, przy jednoczesnej samodzielnej realizacji zadań, e) komunikatywność i kultura osobista, f) umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, g) umiejętność organizowania pracy własnej, wyznaczania priorytetów, zarządzania wieloma zadaniami oraz dotrzymywania terminów, h) znajomość źródeł finansowania badań naukowych, i) kreatywność.

Miejsce pracy: Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia: - dokumenty potwierdzające wykształcenie i kwalifikacje zawodowe, - CV i list motywacyjny. Oczekiwany termin składania ofert: Zainteresowane osoby prosimy o złożenie oferty w terminie do 15 grudnia 2020 roku w Dziale Spraw Pracowniczych, budynek 2.1, pokój A 016. Uniwersytet TechnologicznoPrzyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy, 85-796 Bydgoszcz, Al. Prof. S. Kaliskiego 7. Prosimy o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Rozpatrzenie ofert nastąpi do 10.01.2021 roku. O wynikach kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. kontakt w godz. 8.00-14.00 tel. 52 374 94 76

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy