Specjalista ds. pozyskiwania personelu

Sentium Sp. z o.o. Sp. k.

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

• aktywne pozyskiwanie kandydatów zainteresowanych pracą opiekuna osób starszych w Niemczech,

• organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów na podległym terenie

• reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach / eventach związanych z rynkiem pracy

• stała współpraca z lokalnymi instytucjami rynku pracy

• poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania kandydatów

• prowadzenie spotkań rekrutacyjnych wraz z przygotowaniem dokumentacji kadrowej

• ścisła współpraca ze specjalistą ds. obsługi klienta

• inne prace biurowe

 OFERUJEMY:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

• atrakcyjną podstawę + system premiowy

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

• samochód służbowy

• niezbędne narzędzia pracy

• miłą atmosferę w pracy

Wymagania

• doświadczenie w rekrutacji i obsłudze klienta, mile widziane doświadczenie w podobnej branży

• kreatywność, komunikatywność

• znajomość języka niemieckiego – mile widziana

• czynne Prawo jazdy kat. B

• gotowość do pracy związanej z aktywnymi działaniami terenowymi

• umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy

• nastawienie na realizację celu

Prezentacja firmy

Firma Sentium świadczy profesjonalne usługi opieki domowej nad os... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting