Specjalista ds pozyskiwania klientów zleceń produkcyjnych

Gamet Sp. z o. o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma GAMET sp. z o.o. z zakładem produkcyjnym we Wrocławiu prowadzi nabór na stanowisko :

Specjalista ds. pozyskiwania kluczowych klientów- zleceń produkcyjnych

Od ponad 22 lat działamy w branży usługowej w zakresie cięcia laserowego blach,profili oraz gięcia i wykrawania CNC .

Zakres obowiązków:

-aktywne pozyskiwanie nowych klientów wraz obsługą bieżących

-telefoniczny kontakt z klientami w kraju i zagranicą

-umiejętność prowadzenia rozmów handlowych

Wymagania

-dobra znajomość branży metalowej w zakresie usług

-mile widziane wykształcenie techniczne

-samodzielność i dobra organizacja pracy

-determinacja i dążenie do wyznaczonych celów

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Prezentacja firmy

GAMET Sp. z o. o. z zakładem produkcyjnym we Wrocławiu-Krzyki od ponad 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
9 000PLN - ? / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja lub premia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi