Specjalista ds. pomiarów PEM w laboratorium (branża telekomunikacyjna - budowlana)

Anteo Poland Sp. z o.o. Sp. k.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Wykonywanie pomiarów pola elektromagnetycznego dla potrzeb BHP i ochrony środowiska ogólnego i ludzi (praca na wysokości)
  • Wykonywanie i opracowywanie dokumentacji z badań PEM
  • Współorganizacja pracy laboratorium.

Oferujemy:

  • System prowizyjny;
  • Imprezy firmowe / integracyjne;
  • Program motywacyjny MultiSport zapewniający dostęp do najlepszych obiektów sportowych na terenie kraju;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość MS Office- word, exel
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • Mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej,

Pożądane cechy osobowościowe:

  • Samodzielność i umiejętności organizacji pracy
  • Predyspozycje do pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność, praca w terenie, możliwe krótkie wyjazdy służbowe

Dalszy rozwój zawodowy / awans / możliwości wzrostu kompetencji - umiejętności:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia, cykliczne szkolenia w zakresie normy ISO17025. Udział w cyklicznych badaniach biegłości (porównaniach międzylaboratoryjnych).

Prezentacja firmy

Firma Anteo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie