Specjalista ds. Pomiarów 3D

Weegree Sp. z o.o. S.K.A.

Brzeg, opolskie

Opis stanowiska pracy

WEEGREE.COM Sp. z o.o. jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 15 lat współpracujemy z klientami z Belgii, Holandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

Opis stanowiska:

  • Dbałość o wdrażanie i utrzymywanie wymagań jakościowych klientów.
  • Nadzór nad pracownikami w zakresie kontroli.
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym.
  • Pomiar i zatwierdzanie pierwszych sztuk (wzorcowanie dla klienta oraz produkcja seryjna).
  • Szkolenia pracowników, aktualizowanie informacji na temat wymogów jakościowych.
  • Dokumentowanie wyników kontroli, analiza danych, opracowywanie raportów 8D.
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych, udział w audytach zewnętrznych.
  • Kontakt z klientem w zakresie wymagań jakościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości w firmie produkcyjnej (preferowana obróbka metali).
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych.
  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, czujnik zegarowy, wysokościomierz), znajomość obsługi urządzeń pomiarowych 3D i ich programowanie.
  • Znajomość standardów ISO 9001, IATF 16949 (ISO TS).
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie+premie
  • Liczne świadczenia urlopowe, świąteczne.
  • Umowę o pracę.
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy.

Dodatkowe informacje:

Więcej informacji pod nr tel: 539 549 417

Prezentacja firmy

WEEGREE Sp. z o.o. SKA jest firmą działającą w obszarach outsourcingu z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji