Specjalista ds. płatności z językiem niemieckim

Arvato Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Arvato Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Bertelsmann. Od lat jesteśmy liderem rynku w zakresie kompleksowych usług outsourcingowych. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu płatności (praca na systemie SAP),
  • przygotowanie informacji o stanie konta i alokacji płatności dla klienta,
  • kontrola poprawności alokacji wpłaty,
  • przygotowywanie danych do raportów.
  • kontakt z klientem wewnętrznym w języku niemieckim.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (B1-B2)
  • dokładność, sumienność w realizacji zadań,
  • umiejętność pracy w zespole i dynamicznym środowisku,
  • podstawowa znajomość pakietu MS Office,
  • zainteresowanie tematyka księgową.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w SSC lub/oraz w obszarze księgowości,
  • znajomość systemu SAP.

Oferujemy:

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem,
  • możliwość pracy w pełnym wymiarze lub na część etatu
  • pracę w dni robocze w godzinach 7:30-17:00 (wolne weekendy i święta),
  • profesjonalne szkolenia wdrażające,
  • pracę w nowopowstałym oddziale międzynarodowej organizacji dla prestiżowego klienta.
  • zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie),
  • innowacyjne, przyjazne środowisko pracy
  • owocowe poniedziałki, Chillout room,
  • upominki urodzinowe i okolicznościowe,
  • nowoczesne biuro w samym centrum Katowic z pięknym widokiem na miasto.
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.