Specjalista ds. planowania

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Jeśli jesteś świeżo upieczonym abslowentem i interesuje Cię świat biznesu
oraz nowoczesnych technologii, to zapraszamy Cię do nas!

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG zlokalizowanej w Łodzi, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Główne zadania:

  • Planowanie produkcji wyrobów gotowych
  • Koordynacja transferów między fabrykami
  • Kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie wykonalności planu produkcji zgodnie z zamówieniem klienta
  • Optymalizacja procesu planowania oraz receptur produkcyjnych
  • Przygotowywanie analiz dotyczących obszaru planowania produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji
  • Dobra znajomość systemu SAP mile widziana
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • Bonus roczny
  • Elastyczny czas pracy

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.