Opis stanowiska pracy

* opracowywanie prognoz dotyczących zapotrzebowania na usługi, produkty

i/lub komponenty używane w procesach produkcyjnych

* kontrolowanie kosztów utrzymania zapasu i efektywności przepływu oraz magazynowania dóbr

* przygotowywanie zamówień na podstawie zapotrzebowań, nadzorowanie ich realizacji oraz zapewnianie dostaw na czas

* utrzymanie list danych w systemie ERP i optymalizacja transakcji w systemie ERP dla potrzeb działu planowania

* opracowywanie i prowadzenie dokumentacji działu planowania

* udział w nowych projektach

Wymagania

* wykształcenie wyższe,

* wiedza poparta praktyką z zakresu procesów logistycznych i planowania,

* dobra znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel,

* umiejętność analitycznego myślenia,

* umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,

* umiejętność planowania i przestrzegania ustalonych terminów,

* dokładność i odpowiedzialność,

* prawo jazdy kat. B mile widziane,

* mile widziana dobra znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Victory precision Technology Polska Sp. z o.o. jest firmą o ugruntowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji