Specjalista ds. Planowania (Supply Chain)

Michael Page

Tychy, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, bardzo rozwojowej organizacji poszukujemy Kandydata, który zasili obszar supply chain.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z okolic Tychów, która zapewnia swoim odbiorcom zaawansowane technologicznie rozwiązania. Z racji na dynamiczny rozwój organizacji firma poszukuje ambitnych osób, które zasilą obszar supply chain. Firma gwarantuje swoim Klientom najwyższej jakości innowacyjne rozwiązania, a pracownikom atrakcyjne miejsce pracy.

Opis stanowiska

  • ustalanie planu produkcyjnego (longterm)
  • weryfikacja prognoz
  • bieżące śledzenie zapasów magazynowych
  • ustalanie odpowiednich poziomów zapasów minimalnych
  • udział w projektach grupowych i usprawnieniowych
  • analiza danych i aktualizacja wskaźników

Profil kandydata

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (3 lata)
  • znajomość pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • doświadczenie w pracy w środowisku SAP
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • umiejętność analitycznego myślenia i proponowania nowych rozwiązań

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w rozwojowej organizacji
  • Praca w zgranym zespole w sprzyjającej atmosferze
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki finansowe zależne od kompetencji i doświadczenia
  • Bogaty pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Tychy
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page