Specjalista ds. Planowania Sprzedaży

Amica S.A.

Poznań, wielkopolskie

Amica S.A.
Amica S.A.
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
  • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

Obecnie do Zespołu Planowania Sprzedaży Eksportowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Główne zadania:

  • Tworzenie krótko/średnio/długoterminowych prognoz sprzedaży na podstawie danych historycznych i informacji z rynków
  • Monitorowanie stanów magazynowych i dostępności prognozowanych produktów
  • Pomiar i analiza jakości przygotowanych prognoz w różnych horyzontach czasowych
  • Współpraca przy tworzeniu planu SOP dla towarów i wyrobów

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z planowaniem sprzedaży
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wymagana bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość statystycznych metod prognozowania oraz systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju i budowania ścieżki kariery
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • pakiet szkoleń
  • ośrodek wypoczynkowy
  • ubezpieczenie na życie
  • pakiet sportowy
  • sprzęt AGD w preferencyjnych cenach
  • program różnicowy
  • atrakcyjne biuro na stadionie INEA
Amica S.A. umowę
o pracę
Amica S.A. atrakcyjny system
premiowy
Amica S.A. możliwość rozwoju
i budowania ścieżki
kariery
Amica S.A. ciekawą i pełną
wyzwań pracę
Amica S.A. pakiet
szkoleń
Amica S.A. ośrodek
wypoczynkowy
Amica S.A. ubezpieczenie
na życie
sportowy
Amica S.A. sprzęt AGD
w preferencyjnych
cenach
Amica S.A. program
rocznicowy
Amica S.A. atrakcyjne biuro
na Stadionie INEA
Osoby zainteresowane tym ogłoszeniem prosimy o złożenie aplikacji
(CV w języku polskim i angielskim).
Amica S.A.