Specjalista ds. planowania produkcji

Tychy, śląskie

Moltton Poland

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji zgodnie z zamówieniami klienta
  • Kontrola możliwości produkcyjnych oraz stanów magazynowych
  • Przygotowanie i analiza dziennych raportów produkcji,
  • Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych,
  • Analiza i aktualizacja danych w systemie,
  • Bezpośrednia współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w logistycznym planowaniu produkcji w branży automotive
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - znajomość SAP mile widziana,
  • Zdolności analityczne, dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Mozliwość rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki do wynagrodzenia

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w... rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Motoryzacja / Automotive