Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. Sp.k.

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Od: Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. Sp.k.
Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k Poznań

Zakres obowiązków:

  • Planowanie realizacji zleceń produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie Klientów
  • Bieżąca kontrola realizacji zamówień produkcyjnych
  • Sporządzanie harmonogramów produkcji oraz optymalizacja zapasów
  • Koordynacja działań i procesów w firmie w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń
  • Mile widziana znajomość obsługi programu ASPROVA
  • Rozliczanie produkcji
  • Współpraca z całym działem produkcji, logistyki i handlowym
  • Kontrola stanu surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych
  • Przeprowadzanie różnorodnych analiz oraz raportów niezbędnych do optymalnego zaplanowania produkcji
  • Zarządzanie zapasami produkcyjnymi
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych oraz raportowanie wyników
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych

Od naszych kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w planowaniu produkcji
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem (mile widziana)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, inicjatywa, analityczne myślenie
  • Otwartość na ludzi i wyzwania, komunikatywność, orientacja na klienta

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku, w dynamicznej, rozwijającej się firmie
  • Dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • Współpracę z profesjonalistami w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia wdrożeniowe