Specjalista ds. planowania produkcji

HRK S.A.

Świdnica, dolnośląskie

HRK S.A.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. planowania produkcjiMiejsce pracy: Świdnica

Zadania:

  • tworzenie planu produkcji przy zachowaniu optymalnego poziomu zapasów, utrzymaniu ciągłości produkcji oraz wymagań Centrów Dystrybucyjnych;
  • zapewnienie optymalnego planu produkcji;
  • codzienny monitoring;
  • weryfikacji planu produkcyjnego oraz kontrola zapasów w oparciu o bieżące zapotrzebowania i terminowość dostaw;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację;
  • bardzo dobra znajomość programu Excel oraz systemu SAP;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • dokładność i zdolność do samodzielnej pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy zespołowej z nastawieniem na wynik;
  • doświadczenie w planowaniu produkcji;

Oferujemy:

  • ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne finansowane przez pracodawcę;
  • firmową stołówkę z dofinansowaniem pracodawcy;
  • Fundusz Socjalny;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.