Specjalista ds. planowania produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:
• Zapewnienie dostępności wyrobów gotowych dla realizacji wymaganej sprzedaży poprzez opracowanie optymalnego planu produkcji w okresie krótko- i długoterminowym (MPS/S&OP)
• Sprawowanie kontroli nad terminową realizacją planów produkcji oraz rozliczanie produkcji z ich terminowej realizacji
• Organizacja wysyłek wyrobów gotowych do klientów we współpracy z poddostawcami (firmy transportowe; agencje celne).
• Monitorowanie i optymalizowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych
• Monitorowanie i optymalizowanie kosztów transportu i opakowań
• Bieżąca weryfikacja portali klienta oraz raportowanie poziomu obsługi klienta (OEM & OES)
• Weryfikacja reklamacji logistycznych
• Kontakt z klientem;
• Prowadzenie akcji korekcyjnych i prewencyjnych w zakresie planowania produkcji i logistyki

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe; preferowane kierunkowe
• Minimum 2 lata w obszarze planowania produkcji lub logistyki- mile widziane w branży Automotive
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
• Znajomość gospodarki magazynowej
• Znajomość programów MRP
• Znajomość MS Office; szczególnie Excel
•Znajomość specyficznych wymagań klientów

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
• Możliwość zdobycia doświadczenia w branży Automotive
• Dofinansowanie do posiłków
• Bogaty pakiet socjalny (karty podarunkowe na święta, Multisport i inne benefity)
• Dofinansowanie do pakietu medycznego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials