Specjalista ds. planowania produkcji

ProPersona. Doradztwo i rozwój

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

ProPersona. Doradztwo i rozwój to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku usług doradczych. Opiera się na wieloletnim doświadczeniu jej pracowników w zakresie różnorodnych instrumentów polityki personalnej, realizowanych w dużych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych i usługowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej rekrutacji i doradztwa z zakresu zasobów osobowych. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17284.

Obecnie dla naszego międzynarodowego Klienta, firmy Mauser Poland Sp. z o.o., która od wielu lat specjalizuje się w produkcji opakowań przemysłowych poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Główne zadania na stanowisku:

► Planowanie i kontrola realizacji produkcji na bazie zapotrzebowań klientów,

► Utrzymanie standardów jakościowych zarówno pod względem ilości jak i terminowości planowania,

► Analiza dostępności materiałów i zasobów produkcyjnych,

► Zaopatrzenie produkcji w niezbędne materiały produkcyjne,

► Kontrola stanów magazynowych oraz ich optymalizacja zgodnie z polityką firmy,

► Zarządzanie magazynem,

► Kontakty z dostawcami,

► Współpraca z pozostałymi działami w firmie,

► Sporządzanie raportów dla bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

► Doświadczenie w dziale planowania produkcji,

► Praktyczna znajomość systemów klasy ERP,

► Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację (warunek konieczny),

► Mile widziana znajomość języka rosyjskiego,

► Umiejętność pracy pod presją czasu,

► Dobra znajomość pakietu MS Office,

► Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność planowania i koordynowania,

► Komunikatywność i umiejętność współpracy,

► Bardzo doba organizacja pracy własnej i elastyczność działania.

Firma oferuje:

► Atrakcyjne wynagrodzenie.

► Umowę o pracę (cały etat).

► Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

► Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku pracy.

► Długoterminową współpracę.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). "

Prezentacja firmy

"ProPersona. Doradztwo i rozwój" to dynamicznie rozwijająca się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
w zależności od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji