Specjalista ds. Planowania Produkcji

Logstor International Sp. z o.o.

41-807 Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: 41-807 Zabrze
LOGSTOR, będący częścią Irlandzkiej grupy KINGSPAN, swoją działalność w Polsce rozpoczął już kilkadziesiąt lat temu. Wynalezienie technologii stojącej za rurociągami preizolowanymi sprawiło, że staliśmy się wiodącym, globalnym dostawcą i producentem rurociągów dla przemysłu energetycznego. Główne gałęzie naszej działalności to ogrzewanie i chłodnictwo zdalczynne, rozwiązania dla przemysłu transportu wszystkich rodzajów mediów przemysłowych, a także izolacja termiczna dla przemysłu naftowego i gazowego. W Polsce posiadamy 5 oddziałów, w ramach których zatrudniamy ponad 800 osób, zapewniając stabilne i rozwojowe miejsca pracy.
Zapoznaj się z tym, co możemy Ci zaoferować oraz jakie są nasze wymagania. Sprawdź, czy jesteś kandydatem/kandydatką, której właśnie szukamy!

Zadania:

  • Planowanie produkcji krótko i długoterminowej w oparciu o zapotrzebowanie klientów, przygotowywanie zleceń produkcyjnych oraz zleceń wysyłkowych w oparciu o zapotrzebowanie w SAP,
  • Kontrola terminowości realizacji zleceń produkcyjnych,
  • Kontrola i zabezpieczenie stanów magazynowych,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy nad optymalizacją procesów logistycznych,
  • Wspieranie procesów wprowadzenia/wycofywania produktów,
  • Weryfikacja danych podstawowych materiałów,
  • Tworzenie zleceń produkcyjnych dla wyrobów specjalnych w zakładach produkcyjnych w Polsce i Danii,
  • Współpraca z działem zakupów i produkcji w celu zapewnienia dostępności surowców oraz optymalnego sposobu wykonania,
  • Kontrola kosztów wytworzenia wyrobów specjalnych,
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników logistycznych z obszaru planowania i konwertowania.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowanie Zarządzanie i Inżyniera Produkcji, Logistyka,
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość procesów planistycznych i logistycznych firm produkcyjnych,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość SAP – jako dodatkowy atut,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Ms Excel,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz poczucie odpowiedzialności.

Oferujemy:

  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy,
  • Liczne wyzwania i dużą samodzielność w kreowaniu oraz wdrażaniu proponowanych rozwiązań,
  • Partnerską atmosferę pracy w miłej atmosferze i zgranym zespole,
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Dla Ciebie:
Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

Nie jesteś pewien, czy ta praca jest dla Ciebie? Zadzwoń i porozmawiajmy!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."