Specjalista ds. Planowania Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania ProdukcjiMiejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Zadania:

  • planowanie i monitorowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • przygotowywanie krótko- i długoterminowych planów produkcyjnych
  • analiza aktualnych planów produkcyjnych w celu poprawy wydajności
  • tworzenie planów pracy dla nowych wyrobów z uwzględnieniem dostępności maszyn i narzędzi
  • sprawdzanie dostępności niezbędnych narzędzi do produkcji oraz generowanie zapotrzebowań
  • monitorowanie poziomu zapasów wyrobów gotowych, półproduktów oraz komponentów (surowców)
  • kontakt z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w celu zapewnienia dostarczenia towarów zgodnie z harmonogramem

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (logistyka, inżynieria produkcji)
  • doświadczenie zawodowe w dziale planowania produkcji / logistyki / zakupów mile widziane
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz spotkaniach z zagranicznymi oddziałami grupy
  • udział w szkoleniach językowych
  • możliwość tworzenia procedur i zasad w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i usprawnień
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.