Specjalista ds. Planowania Produkcji - rekrutacja online

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania ProdukcjiMiejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Tworzenie planów produkcji w  oparciu o dostępne materiały oraz rozliczanie wykonania planów.
  • Określanie terminów realizacji dla otrzymanych zamówień klientów.
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta poprzez regularny kontakt i informacje zwrotne na temat etapu projektów.
  • Określenie oraz wprowadzanie do systemu prognoz dla zarządzanych kodów, a także planowanie produkcji w oparciu o wymagane poziomy realizacji produkcji.
  • Zarządzanie otwartymi zleceniami produkcyjnymi i rozwiązywanie problemów przeterminowanych zleceń produkcyjnych wraz z Działem Inżynieryjnym, Działem Jakości oraz Działami Produkcyjnymi.
  • Zapewnienie właściwej parametryzacji systemu dla uzyskania wysokiego poziomu efektywności produkcji oraz dostaw na czas.

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie (ze względu na międzynarodowe środowisko pracy).
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne.
  • Dynamika w działaniu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, oraz zdolność podejmowania szybkich decyzji.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy.
  • Miłą atmosferę pracy.
  • Szereg benefitów pracowniczych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.