Specjalista ds. planowania produkcji (m/f)

Michael Page

Świdnica, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. planowania produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży AGD zlokalizowana w okolicach Świdnicy.

Opis stanowiska

  • Opracowanie i ciągła kontrola harmonogramów produkcji
  • Analiza i kontrola danych systemowych pod kątem utrzymania ciągłości produkcji
  • Ścisła współpraca z działami produkcyjnymi i około produkcyjnymi zaangażowanymi w proces produkcji
  • Harmonogramowanie produkcji z uwzględnieniem potrzeb klienta i mo¿liwoœci produkcyjnych, Usprawnianie procesu
  • Raportowanie o zagrożeniach realizacji harmonogram
  • Aktualizacja danych w systemie ERP

Profil kandydata

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności pracy w zespole, proaktywność , kreatywność, samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. średnio zaawansowanym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość języka VBA będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pogłębianie posiadanych umiejętności
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Świdnica
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page