Specjalista ds. planowania instalacji fotowoltaicznych

Columbus Energy S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Columbus Energy S.A. jako lider na rynku odnawialnych źródeł energii w Polsce, dostarcza nowoczesne abonamenty na słońce dostępne dla każdego domu w Polsce.

Szukamy ambitnych i zaangażowanych osób, gotowych do tego, by razem na nami tworzyć organizację, której celem jest satysfakcja naszych klientów.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przeprowadzanie wizji lokalnych u klientów
  • podejmowanie decyzji o doborze rozwiązań montażowych
  • weryfikację jakości montażu podczas wizji pomontażowych
  • współpracę z pozostałymi działami firmy w tworzeniu projektów instalacji
  • profesjonalną obsługę klienta

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziane)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, będzie dodatkowym atutem
  • chęć do poszerzania wiedzy praktycznej i teoretycznej
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych i pracy w terenie (4 dni w terenie, 1 dzień praca biurowa)
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętności analitycznego myślenia i ustrukturyzowanego podejścia do rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość programu CAD i arkusza kalkulacyjnego
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • doskonałą atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole

Wymagania

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Grafika / Projektowanie