BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Specjalista ds. planowania i logistyki

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kruszwica k Inowrocław

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej w związku z rozwojem Firmy poszukujemy pracownika do oddziału w Kruszwicy:

Zadania na stanowisku:

  • Tworzenie i zarządzanie planem produkcyjnym w oparciu o zapotrzebowania klientów oraz o dostępność materiałów
  • Kontrola i monitoring w realizacji zamówień produkcyjnych
  • Monitorowanie poziomu zapasów surowców / półproduktów, utrzymywanie ich właściwego poziomu
  • Koordynacja i monitoring łańcucha dostaw
  • Ścisła współpraca z wydziałami produkcyjnymi, magazynem i innymi uczestnikami procesu planowania i logistyki.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (zarządzanie produkcją, logistyka)
  • 2-lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodna komunikację
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność planowania i organizacji zadań
  • Obsługa zintegrowanych systemów logistyczno - informatycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w Międzynarodowej Firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji zawodowych
  • Pakiet socjalny (prywatną opiekę medyczną, premie roczne, program oszczędnościowy, dofinansowanie sportu);