Specjalista ds. Planowania i Harmonogramowania Produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Środa Wlkp., wielkopolskie

Miejsce pracy: Środa Wlkp.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie planów średnio i długoterminowych
  • Analiza zapotrzebowania w stosunku do zdolności produkcyjnych
  • Opracowywanie prognoz produkcyjnych na poszczególnych obszarach
  • Monitorowanie spływających zamówień i ich potwierdzanie wg. zdolności produkcyjnych i dostępności materiałowej
  • Śledzenie obciążenia na powierzonych obszarach produkcyjnych
  • Bieżące monitorowanie realizacji planów oraz analiza postępów i prognoz
  • Ścisła współpraca z innymi działami, w szczególności Planowaniem i Sterowaniem Produkcji, Produkcją, IE i R&D
  • Analiza i raportowanie danych
  • Aktywny udział w procesie zarządzania zmianą w zleceniach produkcyjnych
  • Komunikacja z innymi zakładami Grupy HOMAG celem monitorowania prognoz, raportowanie obciążenia zakładu /obszaru oraz osiąganych wskaźników
  • Udział w projektach rozwojowych / wdrożeniowych danego obszaru

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego (minimum B2)
  • Znajomość zagadnień harmonogramowania produkcji
  • Znajomość systemu SAP (moduł PP)
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)
  • Prawo jazy kat. B
  • Mile widziana znajomość Power BI i Power Query

Oferta:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Perspektywa rozwoju w uznanej międzynarodowej firmie
  • Rozbudowany pakiet szkoleń oraz wsparcie techniczne
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języka
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy