Specjalista ds. planowania i analiz ekonomicznych

Stocznia Szczecińska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie rocznego i wieloletniego budżetu oraz kontrolowanie jego realizacji,
  • przygotowywanie kalkulacji w zakresie istniejących i powstających procesów oraz jednostkowych kosztów usług,
  • opracowywanie i rozwijanie procedur oraz narzędzi analitycznych w zakresie prowadzonych zadań,
  • obliczanie i analiza wskaźników KPI dla wydzielonych obszarów biznesowych,
  • przygotowywanie kalkulacji i analiz o charakterze stałym i doraźnym.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 3 - letnie doświadczenie w controllingu, w tym w firmie produkcyjnej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Access),
  • umiejętność pozyskiwania i przetwarzania danych z systemu finansowo-księgowego,
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność współpracy w wieloosobowym zespole,
  • zdolność do działania pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Stocznia Szczecińska Sp. z o.o. to firma działająca na 45-hektaro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Inne