De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o. De Rooy Poland sp. z o.o.

Nasze międzynarodowe przedsiębiorstwo transportowe stosuje innowacyjne rozwiązania transportowe przystosowane do potrzeb indywidualnych klientów. Nasz personel to wysokiej klasy, niezwykle zaangażowani specjaliści. Jesteśmy wiodącą firmą na europejskim rynku transportu pojazdów "high and heavy” np. samochodów ciężarowych, ciągników rolniczych i samochodów dostawczych. Flota 450 samochodów ciężarowych i 700 naszych pracowników pozwala nam spełniać wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Pracujemy dla wszystkich znanych producentów samochodów ciężarowych i ciągników.

Stale poszukujemy wysoko wykwalifikowanych i oddanych pracowników, którzy gwarantowaliby i wspierali usługi oferowane przez naszą firmę.

Specjalista ds. Płac

Obowiązki:

  • rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń z ubezpieczenia społecznego
  • rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie deklaracji PIT/ZUS/GUS/PFRON
  • występowanie o wydanie formularzy A1, S1 oraz EKUZ
  • bieżąca analiza prawidłowości działania systemu w zakresie kadr i płac

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomości przepisów prawa w zakresie kadr/płac/ubezpieczeń społecznych
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Pakietu Office (szczególnie Excel)
  • umiejętność samodzielnego myślenia i pracy zespołowej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

  • szkolenia wewnętrzne, doradztwo i możliwość rozwoju
  • pracę w międzynarodowej firmie o bardzo dobrej kondycji finansowej
  • możliwość wnoszenia wkładu własnego w rozwój i sukces firmy
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
De Rooy Poland sp. z o.o.