Specjalista ds. Płac

ZF Group

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Lokalizacja: Częstochowa

Obowiązki:

  • obsługa procesów płacowych dla jednego z naszych klientów
  • przygotowywanie list płac, deklaracji ZUS i podatkowych, w tym:

- weryfikacja dokumentacji płacowej

- rejestracja, wprowadzanie danych płacowych

- naliczanie i sprawdzanie poprawności wynagrodzeń

- uzgadnianie potrąceń na rzecz ZUS oraz PDOF z deklaracjami

  • telefoniczny/mailowy kontakt z klientem, odpowiadanie na pytania, rozwiązywanie bieżących problemów
  • przygotowywanie raportów

Profil kandydata:

  • znajomość przepisów polskiego prawa pracy oraz przepisów dotyczących wynagrodzeń
  • co najmniej 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia etc.)
  • praktyczna znajomość Excel’a
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze programu TETA, Xpertis
  • zdolności analityczne, bardzo dobra organizacja pracy, dokładność w wykonywaniu zadań

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną PZU
  • pakiet kafeteryjny MY BENEFIT (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, wyjazdów turystycznych etc.)
  • pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe
  • przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Bądź częścią zespołu ZF i zaaplikuj!