Specjalista ds. Płac z j. francuskim - rynek szwajcarski

HAYS

Wroclaw, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1175189

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży farmaceutycznej poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Payroll and T&A Specialist with French.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie codziennych procesów ewidencji czasu pracy i płac zgodnie z prawem, wprowadzanie danych, rozwiązywanie problemów i rekomendowanie rozwiązań na rynek szwajcarski. Do zakresu obowiązków należy zapewnienie i aktualizacja danych i zapisów dotyczących pracowników, m.in. monitorowanie i prowadzenie rejestrów oraz aktualizowanie procedur wprowadzania danych. Jednym z kluczowych obowiązków byłaby współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług, szczególnie w obszarze ubezpieczeń oraz dostarczanie zaplanowanych raportów.

Komunikacja odbywać się będzie głównie w języku francuskim, dlatego potrzebna jest bardzo dobra znajomość języka na poziomie min. B2/C1. Język angielski będzie wykorzystywany głównie w komunikacji wewnętrznej lub przy okazji szkoleń czy obsługi systemów, dlatego jego znajomość jest wymagana co najmniej na poziomie B1/B2 . Atutem kandydata będzie znajomość systemu SAP, ADP oraz doświadczenie w obszarach HR / Payroll / Time Management / Employee Services na rynek szwajcarski.

Oferujemy wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia oraz pakiet benefitów. Praca będzie odbywać się w modelu hybrydowym, dlatego też oferta skierowana jest wyłącznie do kandydatów z Wrocławia / Warszawy / Poznania lub otwartych na relokację. Oferujemy również zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 12 miesięcy z możliwością dłuższej współpracy, pracę w stale powiększającym się zespole, duży zakres samodzielności na danym stanowisku. Gwarantujemy szybki i zdalny proces rekrutacyjny.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy