SPECJALISTA DS. PŁAC I ZASIŁKÓW

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/0983

Obowiązki:

Naliczanie zasiłków i świadczeń ZUS w razie choroby i macierzyństwa.
Obsługa interesantów.
Prowadzenie rocznej dokumentacji przebiegu wypłat dla każdego pracownika.
Przygotowywanie danych do sprawozdań.
Rozliczanie podatku dochodowego – wystawianie rocznych informacji PIT 11.
Sporządzanie korekt w związku z nadpłaconymi składkami społecznymi.
Sporządzanie listy wypłat dla pracowników UM i umów cywilno-prawnych.
Wyliczanie wynagrodzenia dla celów emerytalnych pracowników Uczelni i wystawianie druków ZUS Rp-7.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • znajomość obsługi pakietu MS OFFICE - EXCEL, WORD
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 1] : znajomość przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzania list płac i dokumentacji, ubezpieczeń społecznych,[Inne] : Wykształcenie wyższe minimum I stopnia (licencjat) z dziedzin nauk ekonomicznych lub matematycznych;Doświadczenie w zakresie płac, w tym naliczanie wynagrodzeń

Miejsce pracy: Kościuszki 4, 90-419 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Szczegółowe inf. dotyczące rekrutacji:https://bip.umed.pl/sitepages/Jednostki-Wsparcia---Administracja-i-Nauka-Szczegoly.aspx?idElement=92

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy