Specjalista ds. Personalnych

Moltton

Katowice, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Udział i wsparcie w tworzeniu, rozwijaniu i prowadzeniu bieżących procesów i projektów z obszaru miękkiego HR
  • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR
  • Przygotowywanie bieżących analiz i raportów
  • Współpraca z Dyrektorem Personalnym w zakresie projektowania i wdrażania zmian organizacyjnych zgodnie z założonymi celami biznesowymi
  • Doradztwo dla kadry managerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych. Wsparcie i doradztwo dla pracowników
  • Współtworzenie strategii zarządzania personelem w zakresie działań rekrutacyjnych i selekcyjnych, kształtowania systemów motywacyjnych i analiza ocen pracowniczych
  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji
  • Koordynację procesu zatrudnienia i onboardingu oraz organizację szkoleń wstępnych
  • Rozpoznawanie potrzeb rozwojowych organizacji w obszarze działań szkoleniowych
  • Organizację szkoleń
  • Realizację projektów rozwojowych
  • Prowadzenie akcji mających na celu wzrost zaangażowania, świadomości i motywacji pracowników
  • Komunikacja wewnętrzna

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w tym Excela oraz Teams
  • Zdolność logicznego i analitycznego myślenia
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem swojej branży
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Bogaty pakiet benefitów i szkoleń
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy