Specjalista ds. Personalnych - rekrutacja online

Opole, opolskie

HRK S.A.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. PersonalnychMiejsce pracy: Opole

Zadania:

  • Udział we wdrażaniu polityki personalnej,
  • Tworzenie i wdrażanie projektów z obszaru miękkiego HR,
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Aktywne wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji personalnych,
  • Przeprowadzanie onboardingu pracowników;
  • Udział w tworzeniu wartościowania stanowisk pracy, budowania ścieżek kariery, zakresu szkoleń, ocen okresowych oraz zarządzanie kompetencjami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - preferowane ZZl,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. HR w firmie produkcyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • pracę w organizacji będacej liderem w swojej branży,
  • wynagrodzenie + bogaty pakiet socjalny.

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja