Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2236

Obowiązki:

Prowadzenie spraw osobowych pracowników m. in. zakładanie i prowadzenie akt osobowych, wydawanie skierowania na badania lekarskie, prowadzenie rejestru szkoleń pracowników, organizowanie szkoleń, rozliczanie czasu pracy pracowników, wystawianie poleceń wyjazdów służbowych, przygotowanie rocznych kart urlopowych, bieżące wprowadzanie danych pomocniczych do sprawozdań w GUS, współpraca przy opisywaniu wniosków ZFŚS itp.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • dyspozycyjność
  • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS OFFICE)
  • Odpowiedzialność
  • PRACA W ZESPOLE
  • komunikatywność

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Rozpatrujemy kandydatury osób wyłącznie z doświadczeniem pracy w dziale kadr lub HR co najmniej 2 lata.

Miejsce pracy: WALCZAKA 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy