Specjalista ds. organizacji projektów inwestycyjnych

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Oświęcim, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PMAB.Kad.1100.75.2022.AG

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu zatrudni na stanowisko:

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu prowadzi obecnie szereg projektów inwestycyjnych obejmujących zarówno zabytkowe budynki dawnego obozu koncentracyjnego, jak i obiekty spoza obszaru ścisłej ochrony konserwatorskiej. Projekty te polegają m.in. na remoncie i/lub przebudowie budynków wraz z infrastrukturą towarzyszącą na potrzeby różnych funkcji muzealnych (np. funkcji administracyjnych, wystawienniczych, obsługi odwiedzających).

W związku z powyższym poszukiwani są kandydaci, którzy w ramach istniejących zespołów projektowych będą wykonywać zadania w zakresie przygotowania (faza projektowa) oraz realizacji (faza wykonawcza) inwestycji.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie zespołu projektowego w organizacji wielobranżowego projektu inwestycyjnego;
  • uczestniczenie w pracach zespołu projektowego we wszystkich fazach projektu inwestycyjnego (od założeń i wytycznych, przez studium wykonalności, dokumentację projektową, pozyskiwanie decyzji administracyjnych i realizację inwestycji do ostatecznego rozliczenia projektu oraz przekazania obiektu do użytkowania);
  • współpraca z organami administracji, projektantami, wykonawcami oraz innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego;
  • tworzenie umów i innych dokumentów formalnych (w oparciu o ustawę PZP) oraz opracowywanie raportów i sprawozdań dla potrzeb projektu;
  • wykonywanie innych bieżących prac związanych z projektem i jego administracją.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie inżynierskie (w zakresie budownictwa, instalacji elektrycznych, sanitarnych, architektury lub pokrewne);
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • znajomość zasad sporządzania przedmiarów i kosztorysów;
  • znajomość programów MS Office (w szczególności Excel, Project) AutoCAD, ArchiCAD, Norma;
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia oraz dobrej organizacji pracy własnej;
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców);

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia przy prowadzeniu robót budowlanych i prac konserwatorskich w obiektach zabytkowych;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość rozwijania własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;
  • pakiet socjalny
  • pracę w ciekawym, międzynarodowym środowisku.

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu

Umowa o pracę na czas określony

Stanowisko wymaga szczególnej sprawności psychofizycznej:

- praca na wysokości powyżej 3 metrów (na potrzeby poruszania się po placu budowy).

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys zawierający klauzulę o wyrażeniu zgody na wykorzystanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą opcji "Aplikuj"

Termin składania ofert od 07.04.2022 r. do skutecznego zakończenia naboru.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa