Specjalista ds. organizacji podróży służbowych

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania na stanowisku:

Organizacja podróży służbowych krajowych i zagranicznych w tym:

  • obsługa aplikacji dedykowanej podróżom służbowym
  • rezerwacja biletów lotniczych, biletów kolejowych, noclegów
  • poszukiwanie i wynajem mieszkań dla delegacji długoterminowych
  • wykup ubezpieczeń turystycznych/biznesowych
  • pomoc pracownikom w procedurach wizowych
  • monitorowanie poziomu alertów bezpieczeństwa w poszczególnych krajach
  • rozliczanie kosztów delegacji

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w zakresie organizacji podróży służbowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Sprawne odnajdywanie treści w Internecie
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Optymizm, otwartość i pewność siebie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży turystycznej/lotniczej
  • Znajomość przepisów w zakresie organizacji podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych).

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka