Specjalista ds. Optymalizacji Łańcucha Dostaw

HRK S.A.

Łódź, łódzkie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna działająca w obszarze zaawansowanych technologii, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Optymalizacji Łańcucha DostawMiejsce pracy: Łódź
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane logistyka)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • bardzo dobra znajomość programu SAP
  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office
  • znajomość normowania czasu pracy w logistyce
  • znajomość SAP, modułów WM i PP
  • umiejętność prowadzenia projektów optymalizacyjnych
  • biegła znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kanban, Supermarket, JIT, JIS, VSM)

Zakres obowiązków:
  • zapewnienie efektywności procesów logistycznych przy użyciu narzędzi Lean
  • tworzenie, analiza, nadzór i optymalizacja przepływów wewnętrznych i zewnętrznych
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • prowadzenie projektów optymalizacyjnych dla procesów logistyki
  • poprawa produktywności, ergonomii i bezpieczeństwa w transporcie wewnętrznym
  • monitoring procesów logistycznych i inicjowanie zmian
  • kontrola dostawców wewnętrznych w zakresie terminowości
  • współpraca z dostawcami w zakresie opakowań i optymalizacji procesów logistycznych
  • kontrola opóźnień i monitorowanie przebiegu dostarczania materiałów na produkcję
  • współpraca z dostawcami w zakresie optymalizacji procesów logistycznych

Nasz Klient oferuje:
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym i awnasu
  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną,  dofinansowanie karty multisport, dofinansowanie do obiadów i inne)
  • ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę, umożliwiającą realizację własnych pomysłów i rozwiązań
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • umowę o pracę na pełny etat
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.