Opis stanowiska pracy

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wykonywanie projektów, ofert i kosztorysów dla klientów krajowych i zagranicznych.
  • Tworzenie projektów wykonawczych i powykonawczych.
  • Rozwój nowych i istniejących produktów.
  • Współtworzenie programów i materiałów szkoleniowych oraz marketingowo – technicznych.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej do produktów (np. instrukcji montażu, kart produktów, itp.).
  • Współpraca z architektami i projektantami.
  • Nadzorowanie dokumentacji handlowej i technicznej pod względem merytorycznym.

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego technicznego.
  • Dobrej znajomości oprogramowania Auto CAD 2D.
  • Dobrej znajomości MS Office.
  • Rzetelnej obsługi Klienta.

Co potraktujemy jako dodatkowy atut?

  • Znajomość Auto CAD 3D.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w firmie o zbliżonym profilu działalności.
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
  • Wykształcenie wyższe o specjalności Inżynieria Środowiska lub Budownictwo Lądowe.

Prezentacja firmy

DWD BauTech Sp. z o.o. jest firmą działającą od 14 lat w branży budownic... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria