Specjalista ds. Ofertowania

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

Praca po stronie dużego Generalnego Wykonawcy - Dział Wycen i Ofertowania.

Budownictwo przemysłowe.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest Generalny Wykonawca działający w sektorze wielkopowierzchniowego budownictwa przemysłowego.

Opis stanowiska

  • analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty
  • bieżące monitorowanie rynku, aktywne poszukiwanie zapytań z rynku
  • prowadzenie aktualnej bazy danych: podwykonawców i dostawców, rejestru cen jednostkowych, szukanie nowych podwykonawców i dostawców
  • prowadzenie aktualnej bazy zapytań ofertowych
  • współpraca z firmami odpowiedzialnymi za dobór wykonawców ze strony Inwestorów, Inwestorami Zastępczymi, współpraca z architektami i osobami z branży
  • sporządzanie przedmiarów do wyceny na podstawie dokumentacji projektowej oraz analiza otrzymanych przedmiarów robót budowlanych
  • przygotowanie ofert, kosztorysów (kalkulacja robót budowlanych, sporządzanie wycen w branży konstrukcyjno-budowlanej)

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe budowlane
  • znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel, AutoCad

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę lub B2B

  • niezbędne narzędzia pracy

  • system premiowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page