Specjalista ds. ofertowania usług spedycyjnych

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo, pomorskie

Miejsce pracy: Gdynia, Rumia, Reda, Wejherowo

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
  • Bogaty system dodatków do wynagrodzenia: wysokie premie kwartalne, premie urlopowe raz w roku, dopłaty do urlopów
  • Zwrot pieniędzy za dojazdy na bazie kilometrówki
  • Dofinansowanie do okularów co dwa lata, bony świąteczne

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w jednej z branż: spedycja, logistyka lub biuro armatorskie (minimum 1 rok)
  • Umiejętność swobodnego posługiwania się j. angielskim
  • Znajomość innego j. obcego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła obsługa komputera (system Windows)
  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków, otwartość na potrzeby klienta
  • Mile widziana znajomość branży portowo-morskiej i podstaw transportu międzynarodowego

GŁÓWNE ZADANIA:

  • Sporządzanie ofert dla Klientów
  • Prezentacja usług i najlepszych rozwiązań logistycznych
  • Posługiwanie się taryfami/ofertami z różnych gałęzi transportu
  • Współpraca z innymi działami firmy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.