Specjalista ds. ofertowania/ kosztorysowania

PBDI S.A.

Toruń, 87-100, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Analiza dokumentacji projektowej i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty;
• Przygotowanie przedmiarów i kalkulacja ofert cenowych dotyczących realizacji robót w zakresie konstrukcyjno-budowlanym;
• Sporządzanie zapytań ofertowych, weryfikacja poprawności ofert składanych przez podwykonawców i dostawców materiałów oraz sporządzanie zestawień;
• Kontakt z potencjalnymi inwestorami, podwykonawcami i dostawcami;
• Odpowiedzialność za przygotowanie kompletnej oferty wraz z koordynacją wyceny części instalacyjnej;
• Tworzenie branżowej listy podwykonawców robót oraz dostawców usług i materiałów.
OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
• Ciekawą pracę w doświadczonym i pomocnym zespole, przyjazną atmosferę w pracy;
• Niezbędne narzędzia pracy;
• Prywatną opiekę medyczną,
• Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczenia grupowego oraz programu Benefit MultiSport.

Wymagania

POSZUKIWANE KOMPETENCJE
• Wykształcenie min. techniczne budowlane (preferowany inżynier budownictwa);
• Mile widziane doświadczenie w ofertowaniu, kosztorysowaniu robót budowlanych lub sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów budowlanych;
• Mile widziana dobra znajomość branży budowlanej w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych oraz znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych;
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Project), AutoCAD;
• Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;
• Samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania;
• Umiejętność pracy w zespole, nawiązywania kontaktów, zaangażowanie;
• Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego;
• Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

PBDI specjalizuje się w realizacji projektów w sektorze energetyki odnaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie