Specjalista ds.ofertowania/Kosztorysant

During Polska Sp. z o. o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego - During Polska Sp. z o.o. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla

Możesz zacząć pracę w biurze projektowym, w którym zajmiesz się kosztorysowaniem projektów różnego rodzaju instalacji sanitarnych – przemysłowe i nie tylko.

Miejscowość: #Katowice

Możemy Ci zaoferować:

  • rozwój w zakresie kosztorysowania - realizacja ciekawych projektów, szkolenia
  •  pracę w zespole ze specjalistami;
  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie
  •  niezbędne narzędzia do pracy
  •  pracę stacjonarną w biurze w Katowicach, w stałych godzinach pracy

Twoje zadania na tym stanowisku:

  • kosztorysowanie i przygotowywanie ofert na roboty budowlane i instalacyjne;
  • analiza dokumentacji przetargowej
  • opracowywanie przedmiarów i samodzielna wycena robót
  • pozyskiwanie ofert na materiały budowlane i usługi podwykonawcze - przygotowywanie, wysyłanie zapytań ofertowych;
  • analizowanie kosztów i opłacalności związanej z ofertowaną inwestycją;
  • tworzenie i pozyskiwanie baz danych podwykonawców i dostawców.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności kosztorysowania i przygotowywania dokumentacji przetargowych - ofert;
  • zdolności czytania i rozumienia dokumentów przetargowych i projektowych;
  • programów Norma PRO, AUTOCAD;
  • znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych i prawa budowlanego;
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu robót;

 Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

1. Telefonu od Kingi z działu HR( tel. 530 150 022).

2. Jeśli pozytywnie przejdziesz rozmowę z działem HR, czeka Cię spotkanie z naszym klientem, gdzie zostanie przeprowadzona rozmowa techniczna i poznasz firmę od środka.

3. No i na koniec, spodziewać się możesz oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Jeśli uważasz, że pasujesz do profilu naszego klienta, to prześlij swoje #CV już teraz!

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis