SPECJALISTA DS. ODBIORÓW TECHNICZNYCH NIERUCHOMOŚCI

KPS VENTURES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3784

Obowiązki:

Zakres obowiązków:
1. wykonywanie odbiorów technicznych mieszkań i domów na rynku pierwotnym od deweloperów,
2. przeprowadzanie przeglądów technicznych mieszkań i domów na rynku wtórnym (rzadziej niż na rynku pierwotnym),
3. praca mobilna na terenie LUBLINA i okolic,
4. elastyczna praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku (możliwa praca w pełniejszym i bardziej stałym zakresie godzinowym).

Od kandydatów potrzebujemy:
wykształcenia minimum średniego technicznego - preferowane osoby z tytułem inżyniera,
znajomości budownictwa mieszkaniowego - preferowane doświadczenie w tym obszarze,
wysokiej dyspozycyjności w trakcie tygodnia w godzinach 8-16,
prawa jazdy kat. B i własnego samochodu - warunek konieczny,
dokładności, komunikatywności, asertywności, pozytywnej energii i zaangażowania.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • kat. B prawo jazdy
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • CZYTANIE DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ
  • technologie wykończeniowe w budownictwie

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Zawód:

  • Pozostali technicy budownictwa

Pozostałe wymagania:

  • własny samochód - warunek konieczny

Miejsce pracy: 20-001 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy