Specjalista ds. Ochrony Środowiska - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Ochrony ŚrodowiskaMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • Koordynacja i realizacja wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska, w tym nadzór nad aktualizacją wydanych decyzji i pozwoleń z zakresu ochrony środowiska
  • Budowanie polityki i procesów z zakresu ochrony środowiska
  • Nadzór nad prowadzeniem sprawozdawczości z zakresu ochrony środowiska oraz gospodarki odpadami, w tym obsługą systemów informatycznych i baz danych (BDO, KOBIZE)
  • Monitorowanie zmian przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska oraz ich wdrażanie
  • Prowadzenie audytów z zakresu przestrzegania przepisów ochrony środowiska
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i organami kontrolnymi w zakresie ochrony środowiska
  • Współpraca z innymi działami w zakresie spraw dotyczących ochrony środowiska
  • Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony środowiska, gospodarowania odpadami i gospodarki wodno-ściekowej

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe o kierunku gospodarka odpadami, ochrona środowiska, prawo lub administracja
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa ochrony środowiska, gospodarowania odpadami, gospodarki wodno-ściekowej
  • Doświadczenie w kontaktach z urzędami i instytucjami w zakresie ochrony środowiska
    i gospodarowania odpadami
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacji pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.