Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0558

Obowiązki:

zapewnienie przestrzegania wymogów i standardów związanych z ochroną środowiska, monitorowanie i systematyzowanie wszystkich działań związanych z ochroną środowiska,
przygotowywanie dokumentacji, danych, sprawozdań i raportów w zakresie ochrony środowiska, współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie ochrony środowiska (instytucje administracyjne, organy kontrolne, firmy zewnętrzne),
udział w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska oraz naliczanie opłat za korzystanie ze środowiska, samodzielne prowadzenie i monitorowanie procedury uzyskiwania decyzji środowiskowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: ochrona środowiska

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o kierunku ochrona środowiska, min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska, prawo jazdy kat. B, umiejętność podejmowania decyzji i organizacji pracy własnej, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę, umowa o pracę na I zmianę, wynagrodzenie brutto 5 500 zł / m-c

Miejsce pracy: Mickiewicza 28/30, 86-300 Grudziądz, powiat: m. Grudziądz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie PUP

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy