Specjalista ds. Ochrony Środowiska - rekrutacja online

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, generalnego wykonawcy z branży budowlanej, poszukujemy doświadczonego Specjalisty ds. ochrony środowiska. Zależy nam na otwartości do wyjazdów delegacyjnych (w zakresie inwestycji z sektora energetycznego) oraz doswiadczeniu w branży budowlanej.

Specjalista ds. Ochrony ŚrodowiskaMiejsce pracy: Poznań
ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:
  • doradztwo i wsparcie w zakresie przestrzegania przepisów i zasad ochrony środowiska na powierzonych kontraktach;
  • wsparcie budów w zakresie gospodarowania odpadami oraz ochrony: wód, powietrza, bioróżnorodności i powierzchni ziemi;
  • sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń emisyjnych;
  • udział w tworzeniu wewnętrznych aktów prawnych dotyczących ochrony środowiska;
  • sporządzanie sprawozdań środowiskowych, (GUS, KOBIZE, BDO);
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych w dziedzinie ochrony środowiska;
  • przeprowadzanie postępowań wyjaśniających przyczyny zaistniałych incydentów środowiskowych;
  • współpraca w zakresie ochrony środowiska z organami ochrony środowiska administracji publicznej;
WYMAGANE:
  • wykształcenie wyższe o specjalności ochrona środowiska lub pokrewne;
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość prawa w zakresie ochrony środowiska;
  • komunikatywność, otwartość oraz samodzielność działania;
  • czynne prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do wyjazdów delegacyjnych;
  • doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem;
OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju po stronie jednego z największych generalnych wykonawców działających w branży budowlanej;
  • niezbędne narzędzia pracy (tj. laptop, telefon służbowy) oraz pełen pakiet benefitów (m.in. platformę MyBenefits, prywatną opiekę medyczną);
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz atrakcyjny system premiowy;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.