Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Serwis Personalny Sp. z o.o.

61-361 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Serwis Personalny sp. z o.o. nr KRAZ: 1428 poszukuje samodzielnego specjalisty ds. ochrony danych osobowych.
Zadania:
* prowadzenie szkoleń i wykładów w zakresie o.d.o. i RODO
* wdrażanie polityki ochrony danych osobowych w spółce i u Klientów naszej firmy
* aktualizacja stanu prawnego pod wymagania RODO

Wymagania

* wyksztalcenie kierunkowe – miel widziane studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych
* praktyczna wiedza związania z ochroną danych osobowych – mile widziane osoby pełniące funkcję ABI
* znajomość RODO
* miele widziane uprawnienia audytora wewnętrznego ISO: 27001 i/lub ISO: 27002
CV osób zainteresowanych prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu rekrutacyjnego. Administratorem Danych Osobowych jest spółka Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Każdorazowo przysługuje Pani/Panu wgląd do przesłanej aplikacji, możliwość jej poprawienia i żądania usunięcia. Przesyłany CV nie zawracamy, a zawarte w nich dane będą przechowywane do celów rekrutacji, nie dłużej, niż do 30 czerwca 2017 roku.

Prezentacja firmy

Firma Serwis Personalny powstała w roku 2003 jako inicjatywa osób posiad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca BPO / outsourcing