Specjalista ds. obsługi zamówień z językiem niemieckim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

-Przyjmowanie oraz zarządzanie zamówieniami składanymi przez klientów z Niemiec oraz Austrii

-Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w celu zapewnienia realizacji zamówień

-Przygotowanie raportów na potrzeby zarządu

Wymagania:

-Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie B2

-Doświadczenie w obsłudze klienta

-Dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły

Oferujemy:

-Umowę o pracę

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Pakiet benefitów m.in. karta Multisport, opieka medyczna Medicover

-Pracę w systemie zdalnym lub stacjonarnym

-Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy