Specjalista ds. obsługi zamówień z j. francuskim

Poznań, wielkopolskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta - firmy z branży oświetleniowej poszukujemy charyzmatycznego kandydata z j. francuskim do koordynacji procesu zamówień.

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI ZAMÓWIEŃ

Obowiązki:

  • kompleksowe, samodzielne zarządzanie procesem zamówień (od momentu otrzymania zamówienia do momentu realizacji u Klienta);
  • ścisła współpraca z handlowacami;
  • bieżące raportowanie do managerów;
  • wprowadzanie zamówień do systemu SAP;
  • w razie potrzeby - fakturowanie, korekty związane z zamówieniami.

Profil Kandydata:

  • znajomość j. angielskiego (min. B1) oraz j. francuskiego (B2/C1),
  • doświadczenie w obsłudze Klienta, kompleksowym procesowaniu zamówień;
  • znajomość programu SAP i doświadczenie w pracy z nim;
  • proaktywna postawa, chęć działania;
  • dojrzałość biznesowa;

Nasz Klient oferuje:

  • kameralną, przyjazną atmosferę;
  • międzynarodowe środowisko;
  • pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna - Luxmed, karta lunchowa, ubezpieczenie na życie, karta Flexi Pas (bilety do kina itp.);
  • home office - 1x w tygodniu;
  • pracę w zespole pełnym poczucia humoru :)

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji