LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Sekretariatu

Miejsce pracy: Słupsk, Redzikowo, Kobylnica, Strzelinko, Ustka, Potęgowo

Nr ref.: 0035910

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie sekretariatem firmy;
  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej;
  • działania związane z obsługą floty samochodowej oraz zarządzanie ubezpieczeniami samochodów;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie;
  • obsługa organizacyjna wyjazdów służbowych pracowników firmy;
  • zapewnienie sprawnej obsługi gości;
  • redagowanie pism służbowych;
  • zaopatrywanie firmy w materiały biurowe oraz artykuły spożywcze;
  • obsługa urządzeń biurowych (skaner, faks, ksero) oraz centrali telefonicznej;
  • prowadzenie rejestru kontroli przedsiębiorcy
  • wystawianie not korygujących;
  • ścisła współpraca z Dyrektorem Finansowym.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komuninkacji;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • preferowane wykształcenie wyższe;
  • prawo jazdy kat. B;
  • efektywna organizacja pracy pod presją czasu;
  • komunikatywność i terminowość;
  • wysoki poziom kultury osobistej, miła aparycja.

Oferta:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • możliwość rozwoju - zatrudnienie w  intensywnie rozwijającej się organizacji.

Miejsce pracy: Słupsk

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570