Specjalista ds. obsługi posprzedażowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji
  • Szkolenia wewnętrzne
  • W czasach pandemii możliwość częściowej pracy zdalnej

Wymagania:

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Zainteresowanie zagadnieniami technicznymi
  • Mile widziane zainteresowanie w obszarze informatyki
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Umiejętności organizacyjne, sumienność w zakresie rozliczeń kosztów oraz materiałów
  • Umiejętność obsługi programów biurowych
  • Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Koordynacja wizyt serwisowych u klientów pomiędzy klientem a serwisantami
  • Organizacja potrzebnych części zamiennych
  • Rozliczenia kosztów części zamiennych oraz kosztów związanych z serwisem
  • Zgłaszanie reklamacji u producentów
  • Obsługa zwrotów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy