Specjalista ds. obsługi klienta

Mandersloot

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Mandersloot istnieje na rynku już od 1964 roku, świadczy usługi logistyczne jak i magazynowe.  W związku z ciągłym rozwojem firmy obecnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Opis stanowiska:

  • telefoniczna obsługa Klientów (również w języku angielskim lub niemieckim),
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem,
  • przyjmowanie i wprowadzanie zleceń,
  • udzielanie informacji na temat statusu przesyłek,
  • kompletowanie oraz weryfikacja dokumentów,
  • tworzenie raportów,

Wymagania:

  • współpraca z pozostałymi działami,
  • minimum półroczne doświadczenie w obsłudze klienta,
  • wysoka motywacja i zaangażowanie w pracę,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość podstawowych zagadnień transportowo - logistycznych,
  • umiejętność rozwiązywania problemów,
  • praktyczna znajomość Pakietu MS Office,
  • wykształcenie min. średnie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mandersloot Polska Sp. z o.o.  z siedzibą w Komornikach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

Prezentacja firmy

www.mandersloot.eu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców